پروژکتور‌ها

پروژکتورهای 30 و 50 و 100 وات روبان نور با تکنولوژی SMD تولید شده است و در دو رنگ آفتابی و مهتابی در بسته بندی خاص و به شکل وکیوم شده

به بازار عرضه می شود. طراحی، تولید و بسته بندی پروژکتورهای روبان نور بر اساس خلاقیت و نوآوری بوده است. این محصول نوری غیر نقطه ای پخشی و بدون ایجاد سایه دارد. این پروژکتور دارای پایه برای نصب روکار و تنظیم زاویه دلخواه پرتاب نور است. این محصول برای مکانهایی که به نور زیادی نیاز دارد بسیار مناسب است و برای روشنایی و نورپردازی نمای بیرونی ساختمان فضای سبز دکور فروشگاهها و …..

به کار می رود. پروژکتور 30 و 50 و 100 وات روبان نور از فلز آلومینیوم با رنگ مشکی سفید و شیشه سکوریت ساخته شده است. در ساخت مدار این محصول از ۱۲۰ عدد LED استفاده شده است. بدنه آلومینیومی باعث بالا رفتن بازدهی انتقال حرارت میشود و باعث میشود طول عمر محصول بالا برود. شیشه سکوریت این محصول باعث افزایش مقاومت آن در برابر گرما و سرما میشود در تولید این محصول از رفلکتور با تکنولوژی جدید استفاده شده است. داشتن استاندارد IP۶۵ باعث میشود پروژکتور ۵۰ وات روبان نور در مقابل نفوذ گرد و غبار آب و حشرات بسیار مقاوم باشد.

FA_IR